Cristiano Ronaldo Bulgarian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cristiano Ronaldo Bulgarian forum

Cristiano Ronaldo Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи

Go down 
АвторСъобщение
L{}ver_girl
Admin
L{}ver_girl


Брой мнения : 21
Registration date : 01.11.2007

Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи Empty
ПисанеЗаглавие: Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи   Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 12:35 pm

Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристиано Роналдо!
Интервюто от английското списание може да прочетете вече и на български.Специални благодарности на Еви.Тя преведе интервюто специално за 1брой на списанието.Дано Ви е интересно!!!!Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи 005333413
"Искам да съм най-добрият!!!"
Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи 005333412


- Отбелязваш доста голове,каква е тайната?

- Съотборниците ми са много важни и помогнаха за доста от головете ми.Рекордът ми по отбелязване на голове се подобрява с всеки изминал сезон и аз вкарах някои значително важни попадения тази година.

- Юнайтед не може да бъде спрян,когато ти,Рууни и Тевез сте във форма!

- Тренираме всеки ден заедно и се познаваме и разбираме доста добре.Мисля,че и тримата сме различен тим играчи,всеки от нас със свой,собствен стил - но се получава добре,когато комбинираме заедно.

- Достатъчно щастлив ли си във Висшата Лига?

- Висшата Лига е най-добрата на света!

- Как намираш живота на Олд Трафърд,Крисияно?

- Аз съм в клуб,в който играя добре и мога да спечеля всичко,за което се състезаваме.Този отбор има само една цел - да печели! Невероятно е да изляза на терена пред 70,000 зрители и да покажа уменията си.

- Какво можете да спечелите този сезон?

- Можем да спечелим всичко! Имаме амбициите да спечелим всичко - и Шампионската Лига,и Висшата Лига и Купата на Англия! ( - б.а. За съжаление Юнайтед вече отпадна от турнира за Купата на Англия след поражението от Портсмут с 0:1 миналата седмица ).

- Кое е по-важното - Висшата Лига или Шампионската Лига?

- Може би Шампионската Лига. Опитваме се да я спечелим от известно време.Висшата Лига също е много специална и е невероятно да я спечелиш.Затова искаме да спечелим и двете!

- И накрая,Рон,можеш ли да станеш легенда?

- Искам да бъда най-добрият! Искам да бъда запомнен от всички-млади,стари.Правя това,което искам за удоволствие,но също така искам и да попадна в историята на футбола!

Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи 005333414

Върнете се в началото Go down
https://cristianoronaldobg.bulgarianforum.net
 
Ексклузивно интервю със звездата на Манчестър Юнайтед:Кристи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Cristiano Ronaldo Bulgarian forum :: CRISREESTYLE MAGAZINE.Нашето първо Онлайн списание !!! :: CRISFREESTYLE MAGAZINE 1Брой//28.03.2008Темите в броя/-
Идете на: